СПИСОК ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  1. Андріанова Оксана Юріївна,  міський голова.
  2. Колос Валентина Григорівна, секретар міської ради.
  3. Бондар Олександр Іванович, перший заступник міського голови по виконавчій роботі.
  4. Загура Людмила Олександрівна, керуюча справами виконавчого комітету Ічнянської міської ради.
  5. Дзюба Василь Васильович,  в.о. старости  сіл Андріївка,  Томашівка, Селихів.
  6. Бережняк Костянтин Дмитрович,  в.о. старости  сіл Бакаївка, Комарівка.
  7. Біляч Вікторія Володимирівна, в.о. старости села  Більмачівка.
  8. Сміла Валентина Володимирівна,  в.о. старости сіл Буди, Грабів, Лучківка, Пелюхівка, Червоне.
  9. Ільченко Юрій Васильович,  в.о. старости  сіл  Бурімка, Шиловичі, Безбородьків.
  10. Сорокун Володимир Миколайович,  в.о. старости  села Гмирянка.
  11. Сакун Володимир Миколайович,  в.о. старости  села  Городня.
  12. Коломієць Тетяна Станіславівна,  в.о. старости  села Гужівка.
  13. Пархоменко Валентина Яківна,  в.о. старости  села Дорогинка.
  14. Котко Валерій Васильович,  в.о. старости  сіл Заудайка, Коршаки.
  15. Лікаренко Олександр Сергійович,  в.о. старости  села Івангород.
  16. Чуб Віра Миколаївна,  в.о. старости  села Іржавець.
  17. Мисан Василь Петрович,  в.о. старости  старості сіл Крупичполе, Новий Поділ,Сваричівка.
  18. Зубарь Григорій Іванович,  в.о. старости  сіл Монастирище, Веприк.
  19. Дзісько Олександр Петрович,  в.о. старости  сіл Ольшана, Нова Ольшана, Тарасівка.
  20. Даниленко Олександр Петрович, в.о. старости сіл Припутні, Барбурське,     Вишнівка, селища Куликівка.
  21. Селюх Ольга Іванівна,  в.о. старости сіл Сезьки, Гейці, Дзюбівка, Тишківка, селища Коломійцеве.
  22. Олефіренко Сергій Григорович,  в.о. старости  сіл Ступаківка, Зінченкове.
  23. Смілик Наталія Феодосіівна,  в.о. старости  сіл Хаєнки, Воронівка, Киколи.
  24. Гальченко Оксана Василівна,  в.о. старости  сіл Щурівка, Іценків, Однольків.
  25. Кияновський Віктор Павлович, голова правління ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла».
  26. Царенко Іван Григорович, начальник комунального підприємства водоканалізаційного  господарства «Ічень».
  27. Бабак Анатолій Іванович, начальник комунального підприємства «Ічнянське ВУЖКГ».
  28. Куриленко Олег Іванович,   учасник бойових дій АТО.
  29. Борщ Валентин Вікторович, інспектор з охорони природо заповідного фонду Ічнянського Національного природного парку.