Про участь у вебінарі

13-01-2021

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Вебінар на тему: «Ведення бізнесу у період локдауну. Продаж товарів та послуг дистанційно» відбудеться 14 січня п.р. о 11.00-12.00 за участі представників малого бізнесу та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті можливості ведення господарської діяльності з дотриманням карантинних заходів.

Для більшої продуктивності просимо надсилати Ваші питання стосовно даної теми на електронну адресу Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» fondppcn@ukr.net.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=sX67I-M-62I у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.