Апарат міської ради

п/п

Посада

ПІБ

1

Міський голова

Бутурлим Олена Вікторівна

2

Секретар міської ради

Герасименко Григорій Васильович

3

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Животяга Ярослав Васильович

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Мілова Лариса Леонідівна

5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Мірошниченко Олег Олександрович

6

Керуючий справами виконкому

Загура Людмила Олександрівна

Фінансове управління

7

Начальник управління

Семенченко Сергій Іванович

8

Головний спеціаліст

Приплавко Марія Олексіївна

9

Головний спеціаліст

Куліш Ірина Анатоліївна

10

Головний спеціаліст

Залізна Юлія Станіславівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

11

Головний бухгалтер

Радченко Світлана Миколаївна 

12

Головний спеціаліст

Федоренко Світлана Миколаївна

13

Головний спеціаліст

Сенченко Світлана Анатоліївна

14

Головний спеціаліст

Якущенко Тетяна Борисівна

Юридичний відділ 

15

Начальник відділу

Гармаш Григорій Григорович

16

Головний спеціаліст

Смілик Світлана Віталіївна

Організаційний відділ 

17

Начальник  відділу

Ворона Катерина Олексіївна

18

Головний спеціаліст з кадрових питань

Жмака Тетяна Олександрівна

19

Головний спеціаліст

Горба Інна Григорівна

20

Діловод

Рябчун Ганна Геннадіївна

21

Діловод

Левченко Марія Валеріївна

22

Діловод

Устименко Оксана Василівна

23

Водій

Ворона Іван Олексійович

24

Прибиральник службових приміщень

Сенько Оксана Андріївна

Відділ земельних ресурсів

25

Начальник відділу

Коваленко Олександр Миколайович

26

Головний спеціаліст

Гараць Яна Владиславівна

27

Головний спеціаліст

Дроздова Наталія Павлівна

28

Провідний спеціаліст з архітектурно-будівельного контролю

Марковський Сергій Олександрович

29

Спеціаліст  ІІ категорії-землевпорядник

Івахно Олексій Петрович

Сектор економічного розвитку та інвестицій

30

Завідувач сектору

Савчак Оксана Петрівна

31

Спеціаліст І категорії

Кириченко Богдан Ігорович

Служба у справах дітей

32

Начальник служби

Матвієнко Галина Юріївна

33

Головний спеціаліст

Гармаш Яна Анатоліївна

Відділ житлово-комунального господарства,

комунальної власності та благоустрою

34

Начальник відділу

Волеватенко Катерина Валеріївна

35

Провідний спеціаліст

Хулап Сергій Олександрович

36

Спеціаліст І категорії

Смілий Валерій Віталійович

Сектор молоді та спорту

37

Начальник сектору

Роговий Олександр Павлович

38

Головний спеціаліст

Зінич Євген Іванович

Відділ культури і туризму

39

Начальник відділу

Левадна Ліана Володимирівна

40

Головний спеціаліст

Рябченко Світлана Віталіївна

41

Головний спеціаліст

Левченко Вікторія Віталіївна

42

Спеціаліст І категорії

Салата Тетяна Миколаївна

Інформаційний відділ

43

Головний спеціаліст

Савчак Віктор Іванович

44

Провідний спеціліст

Федірко Катерина Сергіївна

Сектор соціального захисту населення

45

Завідувач сектору

Радченко Зорина Олександрівна

46

Головний спеціаліст

Шевченко Мирослава Василівна

Відділ освіти

47

Головний спеціаліст

Івченко Володимир Іванович

48

Головний спеціаліст

Сміян Оксана Миколаївна

49

Провідний спеціаліст

Писана Оксана Анатоліївна

50

Провідний спеціаліст

Дейнека Марина Сергіївна

51

Провідний спеціаліст

Грищенко Оксана Іванівна

52

Провідний спеціаліст

Яковенко Анна Олександрівна

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

53

Начальник відділу

Заріцька Євгенія Володимирівна

54

Державний реєстратор

Загребельний Ярослав Миколайович

55

Державний реєстратор

Журавель Антоніна Олександрівна

56

Адміністратор

Швець Олена Валеріївна

57

Адміністратор

Арендар Катерина Володимирівна

58

Адміністратор

Майдан Оксана Миколаївна

59

Адміністратор

Гребенюк Олена Віталіївна