Апарат міської ради

п/п

Посада

ПІБ

1

Міський голова

Бутурлим Олена Вікторівна

2

Секретар міської ради

Герасименко Григорій Васильович

3

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Животяга Ярослав Васильович

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Мілова Лариса Леонідівна

5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Мірошниченко Олег Олександрович

6

Керуючий справами виконкому

Загура Людмила Олександрівна

7

Водій

Ворона Іван Олексійович

Фінансове управління

8

Начальник управління

Семенченко Сергій Іванович

9

Головний спеціаліст

Приплавко Марія Олексіївна

10

Головний спеціаліст

Куліш Ірина Анатоліївна

11

Головний спеціаліст

Залізна Юлія Станіславівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

12

Головний бухгалтер

Радченко Світлана Миколаївна 

13

Головний спеціаліст

Федоренко Світлана Миколаївна

14

Головний спеціаліст

Сенченко Світлана Анатоліївна

15

Головний спеціаліст

Якущенко Тетяна Борисівна

Юридичний відділ 

16

Начальник відділу

Гармаш Григорій Григорович

17

Головний спеціаліст

Смілик Світлана Віталіївна

Організаційний відділ 

18

Начальник  відділу

Ворона Катерина Олексіївна

19

Головний спеціаліст з кадрових питань

Жмака Тетяна Олександрівна

20

Діловод

Рябчун Ганна Геннадіївна

21

Діловод

Левченко Марія Валеріївна

22

Діловод

Ткаченко Катерина Олексіївна

23

Діловод

Устименко Оксана Василівна

24

Прибиральник службових приміщень

Однолько Галина Володимирівна

25

Прибиральник службових приміщень

Сенько Оксана Андріївна

Відділ земельних ресурсів

26

Начальник відділу

Коваленко Олександр Миколайович

27

Головний спеціаліст

оголошено конкурс

28

Головний спеціаліст

Дроздова Наталія Павлівна

29

Провідний спеціаліст з архітектурно-будівельного контролю

Марковський Сергій Олександрович

30

Спеціаліст  ІІ категорії-землевпорядник

Івахно Олексій Петрович

Сектор економічного розвитку та інвестицій

31

Завідувач сектору

Савчак Оксана Петрівна

32

Спеціаліст І категорії

Кириченко Богдан Ігорович

Служба у справах дітей

33

Начальник служби

Матвієнко Галина Юріївна

34

Головний спеціаліст

Гармаш Яна Анатоліївна

Відділ житлово-комунального господарства,

комунальної власності та благоустрою

35

Начальник відділу

Волеватенко Катерина Валеріївна

36

Головний спеціаліст

Смілий Валерій Віталійович

37

Провідний спеціаліст

Хулап Сергій Олександрович

38

Спеціаліст І категорії

Миколенко Світлана Юріївна

Сектор молоді та спорту

39

Начальник сектору

Роговий Олександр Павлович

40

Головний спеціаліст

Зінич Євген Іванович

Відділ культури і туризму

41

Начальник відділу

оголошено конкурс

42

Головний спеціаліст

Рябченко Світлана Віталіївна

43

Головний спеціаліст

Левченко Вікторія Віталіївна

44

Спеціаліст І категорії

Салата Тетяна Миколаївна

Інформаційний відділ

45

Головний спеціаліст

Савчак Віктор Іванович

46

Провідний спеціліст

Федірко Катерина Сергіївна

Сектор соціального захисту населення

47

Головний спеціаліст

Горба Інна Григорівна

48

Головний спеціаліст

Шевченко Мирослава Василівна

Відділ освіти

49

Начальник відділу

Нагорна Світлана Михайлівна

50

Головний спеціаліст

Івченко Володимир Іванович

51

Головний спеціаліст

Сміян Оксана Миколаївна

52

Провідний спеціаліст

Писана Оксана Анатоліївна

53

Провідний спеціаліст

Дейнека Марина Сергіївна

54

Провідний спеціаліст

Грищенко Оксана Іванівна

55

Провідний спеціаліст

Яковенко Анна Олександрівна

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

56

Начальник відділу

Радченко Зорина Олександрівна

57

Державний реєстратор

Загребельний Ярослав Миколайович

58

Державний реєстратор

Журавель Антоніна Олександрівна

59

Адміністратор

Заріцька Євгенія Володимирівна

60

Адміністратор

Швець Олена Валеріївна

61

Адміністратор

Арендар Катерина Володимирівна

62

Адміністратор

Майдан Оксана Миколаївна

63

Адміністратор

Гребенюк Олена Віталіївна

64

Адміністратор

Яговенко Тамара Миколаївна