№ п/п |
Посада |
ПІБ |
1 |
Міський голова |
Бутурлим Олена Вікторівна |
2 |
Секретар міської ради |
Герасименко Григорій Васильович |
3 |
Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
Животяга Ярослав Васильович |
4 |
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
Мілова Лариса Леонідівна |
5 |
Керуючий справами виконкому |
Загура Людмила Олександрівна |
6 |
Водій автотранспортних засобів |
|
7 |
Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та оборонно-мобілізаційної роботи |
Смілий Валерій Віталійович |
Фінансове управління |
||
8 |
Начальник управління |
Семенченко Сергій Іванович |
9 |
Головний спеціаліст |
Приплавко Марія Олексіївна |
10 |
Головний спеціаліст |
Куліш Ірина Анатоліївна |
11 |
Головний спеціаліст |
Шишко Юлія Володимирівна |
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||
12 |
Головний бухгалтер |
Радченко Світлана Миколаївна |
13 |
Головний спеціаліст |
Федоренко Світлана Миколаївна |
14 |
Головний спеціаліст |
Сенченко Світлана Анатоліївна |
15 |
Головний спеціаліст |
Якущенко Тетяна Борисівна |
Юридичний відділ |
||
16 |
Начальник відділу |
Гармаш Григорій Григорович |
17 |
Головний спеціаліст |
Смілик Світлана Віталіївна |
Організаційний відділ |
||
18 |
Начальник відділу |
Ворона Катерина Олексіївна |
19 |
Головний спеціаліст з кадрових питань |
Жмака Тетяна Олександрівна |
20 |
Головний спеціаліст |
Гаврись Тетяна Сергіївна |
21 |
Провідний спеціаліст |
Шевченко Микола Іванович |
22 |
Діловод |
Портянко Ганна Геннадіївна |
23 |
Діловод |
Устименко Оксана Василівна |
24 |
Діловод |
Скрипка Альона Геннадіївна |
25 |
Прибиральник службових приміщень |
Однолько Галина Володимирівна |
26 |
Прибиральник службових приміщень |
Лихошва Надія Леонідівна |
Відділ земельних ресурсів |
||
27 |
Начальник відділу |
Коваленко Олександр Миколайович |
28 |
Головний спеціаліст |
Ткаченко Катерина Олексіївна |
29 |
Головний спеціаліст |
Дроздова Наталія Павлівна |
30 |
Провідний спеціаліст |
вакантна посада |
Сектор економічного розвитку та інвестицій |
||
31 |
Головний спеціаліст |
Кирій Тетяна Миколаївна |
32 |
Спеціаліст І категорії |
Кириченко Богдан Ігорович |
Служба у справах дітей |
||
33 |
Начальник служби |
Матвієнко Галина Юріївна |
34 |
Головний спеціаліст |
Гармаш Яна Анатоліївна |
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою |
||
35 |
Начальник відділу |
Волеватенко Катерина Валеріївна |
36 |
Головний спеціаліст |
Хулап Сергій Олександрович |
37 |
Спеціаліст І категорії |
Миколенко Світлана Юріївна |
38 | Спеціаліст І категорії | Іванченко Тетяна Миколаївна |
Сектор молоді та спорту |
||
39 |
Завідувач сектору |
Роговий Олександр Павлович |
40 |
Головний спеціаліст |
Зінич Євген Іванович |
Сектор агропромислового розвитку |
||
41 |
Завідувач сектору |
Савчак Оксана Петрівна |
42 | Головний спеціаліст | Буренко Ірина Миколаївна |
Відділ культури і туризму |
||
43 |
Начальник відділу |
Вітик Марина Вікторівна |
44 |
Головний спеціаліст |
Рябченко Світлана Віталіївна |
45 |
Головний спеціаліст |
Левченко Вікторія Віталіївна |
46 |
Головний спеціаліст |
Салата Тетяна Миколаївна |
Інформаційний відділ |
||
47 |
Начальник відділу |
Савчак Віктор Іванович |
48 |
Головний спеціаліст |
Федірко Катерина Сергіївна |
Сектор соціального захисту населення |
||
49 |
Завідувач сектору |
Шевченко Мирослава Василівна |
50 |
Головний спеціаліст |
Горба Інна Григорівна |
Сектор архітектури та містобудування |
||
51 |
Завідувач сектору |
Марковський Сергій Олександрович |
Відділ освіти |
||
52 |
Начальник відділу |
|
53 |
Головний спеціаліст |
Івченко Володимир Іванович |
54 |
Головний спеціаліст |
Сміян Оксана Миколаївна |
55 |
Провідний спеціаліст |
Писана Оксана Анатоліївна |
56 |
Провідний спеціаліст |
Дейнека Марина Сергіївна |
57 |
Провідний спеціаліст |
Грищенко Оксана Іванівна |
58 |
Провідний спеціаліст |
вакантна посада |
Відділ "Центр надання адміністративних послуг" |
||
59 |
Начальник відділу |
Радченко Зорина Олександрівна |
60 |
Державний реєстратор |
Загребельний Ярослав Миколайович |
61 |
Державний реєстратор |
Журавель Антоніна Олександрівна |
62 | Державний реєстратор | Водоп'янова Людмила Вікторівна |
63 |
Адміністратор |
Заріцька Євгенія Володимирівна |
64 |
Адміністратор |
Швець Олена Валеріївна |
65 |
Адміністратор |
Арендар Катерина Володимирівна |
66 |
Адміністратор |
Майдан Оксана Миколаївна |
67 |
Адміністратор |
Гребенюк Олена Віталіївна |
68 |
Адміністратор |
Яговенко Тамара Миколаївна |