п/п

Посада

ПІБ

1

Міський голова

Бутурлим Олена Вікторівна

2

Секретар міської ради

Герасименко Григорій Васильович

3

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Животяга Ярослав Васильович

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

Мілова Лариса Леонідівна

5

Керуючий справами виконкому

Загура Людмила Олександрівна

6

Водій автотранспортних засобів

Нагорний Максим Анатолійович

7

Головний спеціаліст  з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та оборонно-мобілізаційної роботи

Смілий Валерій Віталійович

Фінансове управління

8

Начальник управління

Семенченко Сергій Іванович

9

Головний спеціаліст

Приплавко Марія Олексіївна

10

Головний спеціаліст

Куліш Ірина Анатоліївна

11

Головний спеціаліст

Шишко Юлія Володимирівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

12

Головний бухгалтер

Радченко Світлана Миколаївна 

13

Головний спеціаліст

Федоренко Світлана Миколаївна

14

Головний спеціаліст

Сенченко Світлана Анатоліївна

15

Головний спеціаліст

Якущенко Тетяна Борисівна

Юридичний відділ 

16

Начальник відділу

Гармаш Григорій Григорович

17

Головний спеціаліст

Смілик Світлана Віталіївна

Організаційний відділ 

18

Начальник  відділу

Ворона Катерина Олексіївна

19

Головний спеціаліст з кадрових питань

Жмака Тетяна Олександрівна

20

Головний спеціаліст

Гаврись Тетяна Сергіївна

21

Провідний спеціаліст

Шевченко Микола Іванович

22

Діловод

Портянко Ганна Геннадіївна

23

Діловод

Устименко Оксана Василівна

24

Діловод

Скрипка Альона Геннадіївна

25

Прибиральник службових приміщень

Однолько Галина Володимирівна

26

Прибиральник службових приміщень

Лихошва Надія Леонідівна

Відділ земельних ресурсів

27

Начальник відділу

Коваленко Олександр Миколайович

28

Головний спеціаліст

Ткаченко Катерина Олексіївна

29

Головний спеціаліст

Дроздова Наталія Павлівна

30

Провідний спеціаліст

вакантна посада

Сектор економічного розвитку та інвестицій

31

Головний спеціаліст

Кирій Тетяна Миколаївна

32

Спеціаліст І категорії

Кириченко Богдан Ігорович

Служба у справах дітей

33

Начальник служби

Матвієнко Галина Юріївна

34

Головний спеціаліст

Гармаш Яна Анатоліївна

Відділ житлово-комунального господарства,

комунальної власності та благоустрою

35

Начальник відділу

Волеватенко Катерина Валеріївна

36

Провідний спеціаліст

Хулап Сергій Олександрович

37

Спеціаліст І категорії

Миколенко Світлана Юріївна

Сектор молоді та спорту

38

Завідувач сектору

Роговий Олександр Павлович

39

Головний спеціаліст

Зінич Євген Іванович

Сектор агропромислового розвитку

40

Завідувач сектору

Савчак Оксана Петрівна

Відділ культури і туризму

41

Начальник відділу

Вітик Марина Вікторівна

42

Головний спеціаліст

Рябченко Світлана Віталіївна

43

Головний спеціаліст

Левченко Вікторія Віталіївна

44

Головний спеціаліст

Салата Тетяна Миколаївна

Інформаційний відділ

45

Начальник відділу

Савчак Віктор Іванович

46

Головний спеціаліст

Федірко Катерина Сергіївна

Сектор соціального захисту населення

47

Завідувач сектору

Шевченко Мирослава Василівна

48

Головний спеціаліст

Горба Інна Григорівна

Сектор архітектури та містобудування

49

Завідувач сектору

Марковський Сергій Олександрович

Відділ освіти

50

Начальник відділу

Нагорна Світлана Михайлівна

51

Головний спеціаліст

Івченко Володимир Іванович

52

Головний спеціаліст

Сміян Оксана Миколаївна

53

Провідний спеціаліст

Писана Оксана Анатоліївна

54

Провідний спеціаліст

Дейнека Марина Сергіївна

55

Провідний спеціаліст

Грищенко Оксана Іванівна

56

Провідний спеціаліст

вакантна посада

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

57

Начальник відділу

Радченко Зорина Олександрівна

58

Державний реєстратор

Загребельний Ярослав Миколайович

59

Державний реєстратор

Журавель Антоніна Олександрівна

60 Державний реєстратор Водоп'янова Людмила Вікторівна

61

Адміністратор

Заріцька Євгенія Володимирівна

62

Адміністратор

Швець Олена Валеріївна

63

Адміністратор

Арендар Катерина Володимирівна

64

Адміністратор

Майдан Оксана Миколаївна

65

Адміністратор

Гребенюк Олена Віталіївна

66

Адміністратор

Яговенко Тамара Миколаївна