Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради інформує ...

08-04-2019

  Упродовж березня  та на початку квітня 2019 року  центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради разом із службою у справах дітей здійснено 10 виїздів у населені пункти Ічнянської ОТГ.

  Відвідано 19 сімей,  які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується  59 дітей. Проведено ряд бесід щодо створення належних умов для проживання дітей у таких сім’ях. За результатами відвідування   5   сімей  перебувають під соціальним супроводом фахівців центру СССДМ  метою якого є здійснення контролю за виконанням батьківських обов’язків; трьом дітям запропоновано оздоровлення у санаторії «Пролісок»;  двох дітей за заявою матері вирішено помістити на тимчасове проживання до Прилуцького обласного будинку дитини «Надія» (на період до шести місяців).

  Перевірено цільове використання державних коштів, які отримують батьки при народженні дитини.

  Здійснено також інспектування   8 опікунських сімей, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

  05 квітня 2019 року під час виїзної роботи у с.Бурімці та с.Івангороді до профілактичної  роботи долучився і  представник Ічнянського РВ Управління ДСНС в Чернігівській області,   провівши огляд житлових будинків та бесіди з сім’ями з метою     запобігання  нещасним випадкам   під час користування засобами обігрівання та пічним опаленням.

    

  Мета виїзної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дуже важлива і необхідна: відвідати кожну сім’ю, яка потрапила в складні життєві обставини, з’ясувати  реальний стан та умови в яких  виховуються та проживають малолітні діти, допомогти у вирішенні проблем, які на перший погляд здаються дeже простими, але для  деяких сімей надзвичайно складні – щодня  нагодувати дитину,  одягнути, створити безпечні умови для проживання.