Послуги психолога центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради

03-02-2020

У центрі СССДМ з‘явився новий вид послуг, які надає  Анна Молібог, провідний психолог центру. Її головним завданням є допомога соціальним фахівцям у роботі з клієнтами. Так психолог, на запит громадян, проводить корекційну, діагностичну, просвітницьку, профорієнтаційну роботу. Разом з фахівцями бере участь у проведенні оцінки потреб дитини, відборі кандидатів в прийомні батьки та опікуни, в лекційній роботі на теми: «Попередження насильства в сім‘ї», «Вирішення конфліктних ситуацій», «Подолання стресів та професійного вигорання», «Статеве дозрівання в підлітковому віці та репродуктивне здоров‘я», «Допомога для дівчат та молодих жінок в складних життєвих обставинах», «Як подолати психологічні труднощі під час проходження та підготовки до ЗНО» та ін.

Також є можливість проводити психологічну роботу із ветеранами російсько-української війни з метою психологічної адаптації та психологічної соціалізації воїнів, котрі повернулися із зони бойових дій. Окрема тематика роботи психолога центру СССДМ – попередження проявів суїцидальної поведінки, попередження булінгу, мобінгу та торгівлі людьми.

У роботі з дітьми шкільного віку психолог ставить перед собою за мету формування всебічно розвиненої, гармонійної особистості дитини  в сучасних соціальних умовах.

Діяльність психолога в центрі покращує здійснення соціальної роботи та підвищує якість надання соціальних послуг клієнтам. То ж завітайте в центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, тут вас почують, підтримають, допоможуть.

Наша адреса: м.Ічня, вул.Б.Хмельницького, 1

Тел. 2-16-40