Ічнянський РС УДМС України в Чернігівській області, в перше видано ID-картку з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків

23-07-2020

Дізнатися більше...

21.07.2020 року Ічнянський РС УДМС України в Чернігівській області, в перше видано ID-картку з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Звертаємо увагу, що оформити паспорт громадянина України у формі   ID - картки з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків можуть тільки особі віком від 14 до 18 років в перше. Послуга надається безкоштовно та за умови наявності зареєстрованого місця проживання.

14 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла законопроєкт №2524, яким передбачено, що реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП, раніше – ідентифікаційний код чи ІПН) на     ID - картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу, як і довідка про присвоєння РНОКПП.

Відтак, громадяни України матимуть можливість самостійно обирати, який із зазначених документів пред’явити для надання даних про свій реєстраційний номер облікової картки платника податків.

#ID_це_просто #я_за_ID