Привітали працівників 23-ої державної пожежно-рятувальної частини (м. Ічня) 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернігівській області з професійним святом

18-09-2023

З нагоди Дня рятувальника міський голова Олена Бутурлим разом із заступницею Ларисою Міловою привітали працівників 23-ої державної пожежно-рятувальної частини (м. Ічня) 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернігівській області з професійним святом.

За високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, рішучі та самовіддані дії при ліквідації наслідків небезпечних подій та надзвичайних ситуацій у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Дня рятівника Подяками Ічнянської міської ради відзначили: Миколу Христюка, Олександра Широкого, Ярослава Литвиненка та Юрія Власова.

Свої подарункові вітання для рятувальників передав і депутат Чернігівської обласної ради Валентин Запорощук.

Щира вдячність за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна!

Бажаємо усім рятувальникам мирного неба, родинного затишку, міцного здоров'я, якомога менше тривожних викликів і безсонних ночей!