СПИСОК

 депутатів Ічнянської міської ради

 сьомого скликання від 17 листопада 2015 року

 


з/п

Прізвище, власне ім’я,
по батькові депутата

Посада в раді

1

Бабіч В’ячеслав Григорович

Член  комісії з питань

соціально – економічного розвитку

2

Брусенко Анатолій Миколайович

Голова комісії з питань

соціально – економічного розвитку

3

Бутурлим Олена Вікторівна

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

4

Герасименко Людмила Віталіївна

Член комісії з питань

земельних відносин

5

Градунов Юрій Анатолійович

Голова  комісії з питань

земельних відносин

6

Давиденко Віктор Миколайович

Член комісії з питань

бюджету і фінансів

7

Данько Андрій Анатолійович

Член  комісії з питань

соціально – економічного розвитку

8

Животяга Ярослав Васильович

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

9

Залізний   Станіслав Анатолійович

Член комісії з питань

земельних відносин

10

Зінич Євген Іванович

Член  комісії з питань

соціально – економічного розвитку

11

Ігнатенко Михайло Васильович

Член  комісії з питань

соціально – економічного розвитку

12

Костюк Сергій Володимирович

Член комісії з питань

бюджету і фінансів

13

Кутова Тетяна Миколаївна

Секретар міської ради

 

14

Нагрій Михайло Миколайович

Член комісії з питань

земельних відносин

15

Небеська Тамара Михайлівна

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

16

Обруч Іван Анатолійович

Член комісії з питань

бюджету і фінансів

17

Однолько Наталія Степанівна

Член комісії з питань

земельних відносин

18

Олешко Віта Станіславівна

Член комісії з питань

бюджету і фінансів

19

Пабат Іван Миколайович

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

20

Петровський Андрій Вікторович

Голова комісії з питань

бюджету і фінансів

21

Писана Олена Віталіївна

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

22

Пилипенко Сергій Володимирович

Член комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

 

23

Половко Сергій Віталійович

Член  комісії з питань

соціально – економічного розвитку

24

Реута Олеся Григорівна

Голова  комісії з питань

забезпечення законності і правопорядку

25

Савченко Наталія Анатоліївна

Член комісії з питань

бюджету і фінансів

26

Сміян Леонід Григорович

Член комісії з питань

земельних відносин