Апарат міської ради

п/п

Посада

ПІБ

1

Міський голова

Бутурлим Олена Вікторівна

2

Секретар міської ради

Герасименко Григорій Васильович

3

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Животяга Ярослав Васильович

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Мілова Лариса Леонідівна

5

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Мірошниченко Олег Олександрович

6

Керуючий справами виконкому

Загура Людмила Олександрівна

Фінансовий відділ

7

Головний спеціаліст

Приплавко Марія Олексіївна

8

Головний спеціаліст

Семенченко Сергій Іванович

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

9

Головний бухгалтер

Радченко Світлана Миколаївна 

10

Головний спеціаліст

Федоренко Світлана Миколаївна

11

Головний спеціаліст

Сенченко Світлана Анатоліївна

12

Головний спеціаліст

Якущенко Тетяна Борисівна

Юридичний відділ 

13

Начальник відділу

Гармаш Григорій Григорович

14

Головний спеціаліст

Смілик Світлана Віталіївна

Організаційний відділ 

15

Начальник  відділу

Алтабасова Олена Анатоліївна

16

Головний спеціаліст з кадрових питань

Жмака Тетяна Олександрівна

17

Провідний спеціаліст (звернення громадян)

Марченко Людмила Миколаївна

18

Спеціаліст І категорії (компютерного та програмного забезпечення)

Савчак Віктор Іванович

19

Діловод

Левченко Марія Валеріївна

20

Діловод

Хулап Людмила Миколаївна

21

Водій

Ворона Іван Олексійович

22

Прибиральник службових приміщень

Сенько Оксана Андріївна

Відділ земельних ресурсів

23

Начальник відділу

Коваленко Олександр Миколайович

24

Спеціаліст  ІІ категорії-землевпорядник

Івахно Олексій Петрович

25

Спеціаліст ІІ категорії - землевпорядник

Гараць Яна Владиславівна

26

Спеціаліст -  землевпорядник

Науменко Василь Олександрович

Сектор економічного розвитку та інвестицій

27

Спеціаліст І категорії

Кириченко Богдан Ігорович

Служба у справах дітей

28

Начальник служби

Матвієнко Галина Юріївна

Відділ житлово-комунального господарства,

комунальної власності та благоустрою

29

Начальник відділу

Волеватенко Катерина Валеріївна

30

Провідний спеціаліст

Хулап Сергій Олександрович

31

Спеціаліст І категорії

Смілий Валерій Віталійович

Сектор молоді та спорту

32

Начальник сектору

Роговий Олександр Павлович

Відділ культури і туризму

33

Начальник відділу

Левадна Ліана Володимирівна

34

Головний спеціаліст

Рябченко Світлана Віталіївна

35

Головний спеціаліст

Левченко Вікторія Віталіївна

36

Спеціаліст І категорії

Салата Тетяна Миколаївна

Відділ освіти

37

Начальник відділу

Івченко Володимир Іванович

38

Головний спеціаліст

Сміян Оксана Миколаївна

39

Провідний спеціаліст

Писана Оксана Анатоліївна

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

40

Начальник відділу

Заріцька Євгенія Володимирівна

41

Адміністратор

Швець Олена Валеріївна

42

Адміністратор

Долганюк Сніжана Василівна

43

Державний реєстратор

Загребельний Ярослав Миколайович