Онлайн-тренінг

25-02-2021

Доводимо до відома, що ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормо виробників України оголошує конкурс на участь у онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких мікро малих та середніх підприємств (ММСП), представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці.

Тренінги проводяться за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Навчання у Школі птахівника відбуватиметься на двох рівнях:

Рівень «Стартап» - програма призначена для мешканців сільської місцевості, які розпочали або планують розпочати фермерську діяльність з розведення індиків, качок, гусей.

Для участі заповнюйте анкету: https://forms.gle/YhhKCE16zKWHpzZF6

Рівень «Майстер» - програма призначена для вдосконалення професійних компетенцій і підвищення професійного рівня в рамках наявної кваліфікації фермера-птахівника.

Для участі заповнюйте анкету: https://forms.gle/qLTNjXzh96BVryCv8

Тренінги проходитимуть у березні-травні 2021 року в форматі Zoom.

Загалом 12 днів по 1 годині на день.

Експерти ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормо виробників України», Державної дослідної станції птахівництва НААН та компанії ТОВ «Гріг Лтд» познайомлять з особливостями бізнес-планування у птахівництві.

Під час тренінгу Ви дізнаєтесь про сучасні технології вирощування свійської птиці та цікаві тонкощі розрахунку прибутків у птахівництві.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Кількість місць обмежена.

Анкети приймаються до 18:00, 26 лютого 2021 року.

Учасники, які успішно завершать навчання в рамках тренінгу, матимуть можливість отримувати безкоштовні консультації протягам місяця з питань бізнес-планування.